Our Blog

Open Egg Festival 2007 - Zamek Ujazdowski


(photos by bussi & grześ)

Na przekór wielkim imprezom, w stylu Jarocina, w okolicach Zamku Ujazdowskiego odbyła się 2 miesiące temu wspaniała impreza - Open Egg Festiwal. Był to piknik przypominający podobne przedsięwzięcia, które odbywały się masowo pod koniec lat sześćdziesiątych w Stanach Zjednoczonych w stylu Human Be-In w Golden Gate Park. Impreza była malutka i kameralna i w tym tkwił cały jej urok. Nie było psychodelicznych proroków i innych "freaków". Było za to mnóstwo pięknych i uśmiechniętych dziewcząt, ale również kilku weteranów.

Spotkaniu towarzyszły piknik z grillem i wegetariańskim jedzeniem organicznym, hipisowski pchli targ, żonglujący klaunowie i inne atrakcje. Wystąpiły też zespoły grające muzykę psychodeliczną: Stwory, Oranżada i inni. Koncertom towarzyszyły pokaz światła Fluidacje (Alters). Zabawa była znakomita. Mam nadzieję, że za rok dojdzie do kolejnej edycji, na której będzie może ciut więcej ludzi.... Dzieci w każdym razie bawiły się kapitalnie.


Oranżada
Peace and Love, Brothers nad Sisters
Sobota, 22 września 2007 od 14.00, park przed Zamkiem Ujazdowskim.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Czadowa imprezka była. Kameralna, milutka, fajnie się grało. No i dzięki za fotkę na której jesteśmy (Oranżada). Fajnie bo nie miałem żadnej fotodokumentacji tamtego wystepu. Teraz już mam :)
Dzięki.
Rzempek

The Savage Saints Designed by Templateism | Blogger Templates Copyright © 2014

Autor obrazów motywu: richcano. Obsługiwane przez usługę Blogger.