Our Blog

Odaibe - Helloworld"Prastare duchy wniknęły w strukturę maszyny sterując tym co zwykło się uważać za artystyczny performance. Połączyły one sztuczne złomowisko z resztą świata za pomocą tęczowego mostu. Nie posiadając stricte ustalonego celu swojej działalności, ich główne zajęcie - rozrywka, bywa zatruwana urwanymi transferami oraz przekazami obcej maści. Odkrywanie fraktalnej struktury miejskiej faktury staje się tym co upadek do zajęczej nory, w której obraz wysławia się dźwiękiem... "

Dostaliśmy maila od muzyka i twórcy audio-wizualnego z Wrocławia z prośbą o prezentację na skromnych łamach Dzikich Świętych. Czynimy to z przyjemnością z nadzieją, że być może spodoba się szerszej rzeszy czytelników.

Odaibe (1986) - żyję w sercu Dolnego Śląska, Wrocławiu. Zajmuję się szeroko rozumianą sztuką dźwięku oraz eksperymentami audio-wizualnymi. Zaczynałem muzyczną drogę od bębnienia w psychodeliczno/rockowym składzie halomirella gobi, z czasem zagłębiając się coraz bardziej w
projektowaniu dźwięków, grafice i animacji zainspirowany ukrytym wymiarem miejskiej erozji, dźwiękami otoczenia, relacjami mikro/makro, w projekcie odaibe przedstawiam wszystkim wizję
post-industrialnego epileptycznego szamanizmu.

Wydany przez szkocki net-label Section 27 mini-debiut 'Hello World' to materiał głównej mierze oparty o dźwięki wydobyte ze zakurzonych taśm VHS, przegrywanych pocztówek dźwiękowych z radzieckimi audycjami oraz nagrania terenowe z okolic Azji.

***
Odaibe (1986) - living in the heart of lower silesia breslau city, also known as vj[vns] and ex-halomirella gobi drummer, he use: live visualisation, electronic music, graphic design and drums as a tool to create audio-visual space in which he feels fine. influenced by hidden traces of urban erosion, USRR broadcasts and concréte sounds, odaibe ma-gliché-fest his vision of industrial epileptic shamanism nagrania terenowe z okolic Azji.

More:

http://www.myspace.com/odaibe
http://vimeo.com/user1395495
http://soundcloud.com/odaibe

link in comments

The Savage Saints Designed by Templateism | Blogger Templates Copyright © 2014

Autor obrazów motywu: richcano. Obsługiwane przez usługę Blogger.