Our Blog

Karol Schwarz All Stars - Odkąd PtakiDrodzy Państwo, chciałbym uroczyście zadeklarować się jako absolutny fan Karol Schwarz All Stars prowadzonego przez prawdziwego tytana pracy Karola Schwarza. To, co wyczynia to jest absolutne mistrzostwo świata w artystycznej kreatywności. Muzyk, organizator, animator - tygiel pomysłów. Jak on znajduje na to wszystko czas ? Do prezentacji muzyki KSAS jeszcze kiedyś powrócę w obszerniejszym poście. Właśnie ukazał się teledysk "Odkąd ptaki" do mini albumu "Odkąd ludzie", a na dodatek - jak mnie poinformowano - w kwietniu grupa będzie nagrywała kolejną płytę. I jak tu nie podziwiać Karola & company ?"Trójmiejski zespół Karol Schwarz All Stars udostępnił w sieci świetny teledysk "Odkąd ptaki". Piosenka jest interpretacją wiersza Haliny Poświatowskiej, a film do niej promuje minialbum "Odkąd ludzie", na którym są jeszcze dwa utwory.

Odkąd ptaki jest powrotem do trzyutworowej epki, którą Karol Schwarz All Stars wpuścili do internetu na zaledwie dwa tygodnie, w wigilię Bożego Narodzenia w 2008 roku. Materiał zawiera także utwór do wiersza Wisławy Szymborskiej "Wszystko" i brawurowy utwór "Ludzie się boją".

Kierownik zespołu i reżyser teledysku Karol Schwarz opowiada: - Nigdy nie planowałem żadnej promocji tego materiału. Epka jest trochę ciężka i przerażająca, szczególnie ostatni utwór. Często natomiast wracałem do utworu "Odkąd ptaki". Bardzo często. Chciałem też uwiecznić klimat Rozewia - szarego Rozewia, które tak lubię. Te dwie rzeczy z czasem połączyły się w to wideo.

Wideo "Odkąd ptaki" powstało w zeszłym roku na Rozewiu według scenariusza Karola Schwarza. Autorem zdjęć jest Robert Suszko, a w roli głównej wystąpił Jacek "Cent" Tomczak, interpretujący wiersz Poświatowskiej także w warstwie dźwiękowej.

Cały minialbum można odsłuchać i kupić na tej stronie." (Gazeta Wyborcza)

1 komentarz:

Conradino Beb pisze...

prostymi srodkami do neo-psychedelii :) niezle.

The Savage Saints Designed by Templateism | Blogger Templates Copyright © 2014

Autor obrazów motywu: richcano. Obsługiwane przez usługę Blogger.