Farewell

Dear Readers -

It has been over seven years since the Savage Saints uprising. With great regret and after much thought we decided to suspend the activities of the blog. We have asked you about symbolic donation but without any answer. We no longer have the energy and motivation to continue posting. DON'T ASK FOR ANY RE-UPS. Thank you for all the kind words, comments and activity. Goodbye - Savage Saints Crew

Drodzy Czytelnicy -

Mięło ponad 7 lat od powstania Dzikich Świętych. Z wielkim żalem i po wielu przemyśleniach postanowiliśmy zawiesić działalność bloga. Nie mamy już energii ani motywacji do dalszego prowadzenia. Dziękujemy Wam za wszystkie miłe słowa, komentarze i aktywność. Do miłego - Załoga Dzikich Świętych.

Dear Readers - If you are interested in our existence please support us via PayPal. We will be happy to repay you by posting your ads and informations. Please contact us.

24.3.13

Tornádo Lue (1993)"Tornádo Lue", "Vlky" - jedyne dwa albumy nie istniejącej już słowackiej grupy śpiewającej po czesku - jako pierwsi rockowcy odkryli np. Hrabala. Odjechany punkowy swing lat 90, to na imprezie obudzi nawet zmarłego. Pierwsza płyta, to żywiołowa rejestracja w 100% na żywo (na czterośladowym magnetofonie). Dla preferujących słuchanie są delikatne brzdęki archaicznie brzmiącej gitary, klarnetu i innych dęciaków, a na "Vlkach" - cover barowego "Blue Velvet" i rozmyta, 10-minutowa suita pt. "Luna" do tekstu Sylvii Plath. W porównaniu z debiutanckim albumem, na "Vlkach" jest nieco więcej melancholii. (serpent)

***
Bratislava based alternative rock band with equal parts of cabaret and klezmer mixes up into a delicious cocktail. 

3 komentarze:

Dyskografia grupy nie kończy się na dwóch wspomnianych wydawnictwach. W 2003 ukazał się album studyjny "Nebeski Jazdci" a w roku ubiegłym ukazała się płyta "NuSpirit Club" zawierająca trzy nowe nagrania studyjne z 2012 oraz koncert z tego samego roku z Bratysławy. Muzycy określają swą twórczość jako "wampirzy pop" i myślę, że coś w tym jest.

Dzięki za uzupełnienie!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...